Hostel Londyn - Family-House

  "Po dojściu" do siebie po wrażeniach z pobytu i po odespaniu zmęczenia oraz po załatwieniu najbardziej niezbędnych spraw służbowych i prywatnych - kontaktuję się teraz z Panią i przesyłam gorące i bardzo, bardzo serdeczne podziękowania za stworzenie nam przemiłych i rewelacyjnych wręcz warunków pobytowych podczas zwiedzania Londynu. Na zawsze pozostaną nam niezapomniane wrażenia, związane nie tylko z zabytkami Londynu, jego materialnymi dowodami kultury i sztuki, ale nade wszystko stworzeniem fantastycznych warunków do spania i wypoczynku w FAMILY HOUSE. A Pani osoba to dusza tego miejsca. Zapewne (czego nie mieliśmy juz, niestety, doświadczyć) wzmocniona wspólnotą rodzinną Pani męża i córki. Ogólnie rzecz ujmując: dziękujemy bardzo - Wiesia i Wiesiek - za umilenie nam pobytu w Londynie. Będziemy po wsze czasy zachwalać Wasz hotelik. Zarówno rodzinie, jak i znajomym. Tak samo naszym przyjaciołom, jak i wrogom. Pozdrawiam serdecznie.

  Wiesła Pożarowszczyk

  Naprawdę polecam. Spędziłam w Anglii świetny tydzień razem z moim chłopakiem. Radek Family-House znaleźliśmy przez internet. To naprawdę tanie noclegi w Londynie. Pokoje i gospodarze super. Spokojna i miła dzielnica. Bezproblemowy i szybki dojazd do centrum. Gorąco polecam. :)

  Kamila z Poznania :)

  W pełni polecam pokoje w family house. Właściciele bardzo uprzejmi i pomocni, a oferta zgadza się w 100% z tym, co jest w rzeczywistości. Dostaliśmy wszystko, co jest niezbędne do wygodnego mieszkania: przestronne pokoje i wyposażenie - ręczniki, kawę, herbatę, czajnik elektryczny, nawet świeże owoce. Był też internet wifi, więc nie było problemu z korzystaniem z laptopa. Polecam rodzinom z dziećmi.

  Joanna Milecka z rodziną

  Nocowałem w Family-House, kiedy po raz pierwszy byłem w Anglii. Kompletnie nie znałem Londynu, więc pomoc pana Witolda Radka w zorganizowaniu z lotniska taksówki z polskim kierowcą była dla mnie bezcenna. Noclegi w naprawdę dobrej cenie. Świetne połączenie do centrum, więc nie traciłem czasu na dojazdy. Blisko do metra. Na pewno się tam zatrzymam przy następnym pobycie w Londynie.

  Seba

Kontakt :

E-mail: biuro@family-house.com.pl

Formularz kontaktowy

Telefon:
stacjonarny(+44)2036249440,
komórkowy(+44)7895421438
Skype: familyhouse.domgoscinny